הכירו את CS-Cart - מערכת בניית חנויות מקוונות B2С עם מבחר תכונות חסרות תקדים
מאז 2005 מערכת מפעילה 48,000 חנויות מקוונות B2C ב -172 מדינות.


נכס דיגיטלי

מדוע CS-Cart B2C היא מערכת הקניות הטובה ביותר עבור נכס דיגיטלי שלך

48,000 יזמים ב -172 מדינות בחרו במערכת CS-Cart לעסקים שלהם מאז 2005. החלק העיקרי מלקוחותינו מתגורר ועובד בארה"ב, בריטניה, גרמניה, קנדה ואוסטרליה. אבל על מערכת CS-Cart סומכים גם בפינות אקזוטיות רחוקות בעולם. לפני שפתחו את החנויות המקוונות שלהם, כל הלקוחות שלנו היו על הכביש עם שאלה חשובה - באיזו פלטפורמת קניות לבחור.

הם בחרו במערכת CS-Cart. והנה הסיבה:

 • חמוש, מסוכן ומוכן לפעולה

  מערכת CS-Cart מגיעה עם 500 תכונות איקומרס וכולל כלי לעריכת וניהול עיצוב מותאם אישית ורספונסיבי לחלותין, בעזרת אפשריות אלו תוכלו להתאים אישית ובאופן מלאה כל חלק בחנות מקוונת שלכם. בקושי אפשר למצוא תכונה שחייבת להיות בחנות איקומרס וה CS-Cart אינה כוללת אותה. לאחר התקנת CS-Cart, אתם יכולים להתחיל למכור ממש באותו יום: אין צורך להרחיב את פונקציונליות הבאמצעות תוספות או שינויים. אבל אנו מבינים שאתם יכולים להיהות זקוקים למשהו ש- CS-Cart לא מציע, מענה לכל דרישות נקודתיות ומיוחדות תמצאו בחנות המודולים ותבניות עיצוב CS-Cart Marketplace.

 • נשלט באופן מלא על ידיך

  ברגע שאתה קונה CS-Cart - הכל שלך. זה מאוד חשוב כי קודם כל הנכס דיגיטלי שלכם זה המותג שלכם וזה עוד יותר חשוב מתי אתם בתחילת הדרך. הצלחתם, גדלתם ופיתום גיליתם שמערכת לא עונה לדרישות - אין גישה מלאה למסד נתונים, אין אפשרות להוסיף שיטת תשלום רצויה, הכנסות גודלות ועמלות לחברות צד שלישי יחד איתם, כל דבר זה עוד הרחבה נוספת ועוד תשלומים חודשיים לכל חיי מותג!!! עם CS-Cart נכס דיגיטלי הוא רק שלכם עם ניהול מלא שלכם וללא שום תשלומים והתחייביות. אנו נותנים גישה מלאה לכל הכלים הנגדרשים למיזם אייקמרס מוצלח

 • כלים להגברת המכירות

  כלים להגברת המכירות

  מערכת שיווק מובנית ועוצמתית: כלים להענקת בונוסים ללקוחות שלך כמו נקודות תגמול בכדי לשמור על לקוחותיך הקרובים, כלים צולבים להגדלת ממוצע של הזמנות, קניה מוצרים בקליק אחד - כלי מצויין לקבלת לידים, אפשרות לפתיחת חנויות נוספות וניהול אותם דרך פאנל ניהול אחת ועוד...
  בעזרת כלי המסחר האלקטרוני שלנו, אתם מקדישים את הזמנכם לאסטרטגיה השיווקית, ולא לפיתוח תכונות.

 • כלים לקידום מוצרים

  בקטע המבצעים בפאנל ניהול של CS-Cart, אתם יכולים לבנות מבצעים עם הרבה תנאים שונים. קבעו את התנאים שלקוח צריך לעמוד כדי לקבל בונוס, והמבצע מוכנה. יש אפשריות בונוסים רבים: הנחות למיצרים בקטגוריות והנחות מבצעים לדף קופה כמו משלוח חינם, שוברי מתנה, קוד הנחה, הנחות מיוחדות לקבוצות משתמשים ועוד. בעזרת מערכת הקידום החזקה של CS-Cart תוכלו לעורר צמיחת מכירות, לפנק לקוחות חדשים עם הנחות ובונוסים נוספים.

 • אבטחת מערכת

  אבטחת מערכת

  בפתרונות לבניית אתרים חינמים, נקודות תורפה יכולות להישאר שנים - איש אינו מתקן אותן. והאקרים יודעים על כול נוקודות תורפה ומשתמשים בהם כדי לפרוץ דרך. CS-Cart מוגן לחלוטין מפני האקרים. אם אי פעם נמצא פגיעות, אנו מתקנים אותה תוך שלושה ימים. עם CS-Cart אתה יכול להיות בטוח במאה אחוז שאתה מוגן מפני פריצות כלשהן. יותר פרטים על אבטחת מערכת CS-Cart בקישור זה

 • מותאם לקידום אתרים SEO

  מותאם לקידום אתרים SEO

  הודות לכלי SEO מובנים חזקים ואופטימיזציה מעולה לביצועים, חנויות האינטרנט על CS-Cart עולות לראש בתוצאות החיפוש בעוד כמה חודשים. אתה אפילו לא צריך להזמין מומחה לקידום אתרים: פשוט כתוב תיאורי מוצרים נחמדים, מלא מילות מטא עבור כל דף או מוצר בניפרד דרך פאנל הניהול ובהחלט תקבלו יותר לקוחות.

 • עורך עיצוב מובנה

  עורך עיצוב מובנה

  מה אם ברצונכם לסדר מחדש חסימות מידע בדפי החנות שלך: להוסיף מוצרים בדף הבית או דפי תוכן או באנרים נוספים, להזיז מסנני מוצרים , באנרים או דפי תוכן או להציג מידע נוספת בלשוניות מוצר או לשנות צבעים של עיצוב? ברוב המקרים תצטרך לשלם לחברת פיתוח עבור עבודות אלו. לא עםמכרת CS-Cart. עורך הפריסה החזותית של מערכת מאפשרת לכל לבנות פריסות עמודים באמצעות הוספת בלוקים, גרירה ושחרור פשוטים. התנסו בפריסות ותחסכו כסף.

 • שוברי מתנה

  שוברי מתנה

  ככל שיש לך יותר לקוחות כך אתה מקבל יותר כסף. ישנן דרכים רבות למשוך לקוחות חדשים. אחד הכלים הקלים והיעילים ביותר - שוברי מתנה. הצע ללקוחות לרכוש שוברי מתנות לחבריהם וקרובי משפחתם או לחלק שוברי מתנה ישירות ללקוחות שלכם ישירות או בעזרת מערכת מבצעים. הוסף מוצרים לשוברי מתנה או סכום הרצוי. בכך אתם מושכים לקוחות חדשים דרך לקוחות הקיימים.

 • אפשרויות מתקדמות למוצר

  אפשרויות מתקדמות למוצר

  למערכת CS-Cart יש תכונה חזקה לניהול אפשרויות מוצר הנקראת "וריאציות מוצרים". וריאציות אלה הן מוצרים פיזיים המבוססים על אפשרויות. לדוגמא, אתה מוכר חולצת טריקו. חולצת טריקו זו יכולה להיות בגדלים ובצבעים שונים. חולצת טריקו כחולה גדולה וחולצת טריקו אדומה קטנה הם וריאציות של אותה חולצה שאתה מוכר. וריאציות אלה הן מוצרים פיזיים נפרדים. לפיכך, אתה יכול להגדיר אותם כמוצרים נפרדים: להעלות תמונות שונות לכל וריאציה , להגדיר מחירים שונים, מק"ט שונה, ניהול מלאי בניפרד לכל וריאציות ועוד...

 • כלים להגדלת הכנסות

  כלים להגדלת הכנסות

  נניח שהחנות המקוונת שלך צברה פופולריות: יש לך מספר גדול של לקוחות נאמנים ולקוחות חדשים ממשיכים להגיע. אבל ההכנסה שלך לא צומחת כל כך מהר. הסיבה היא - הלקוחות לא קונים הרבה. הם שמו מוצר אחד לעגלה ומשלימים את ההזמנה. לכן, חשוב לשכנע את לקוחותיך להכניס מוצרים נוספים לעגלה בבת אחת. למערכת CS-Cart יש סט כלים כמו מכירות צולבות ומכירות נפיחות: קנו יחד, לקוחות גם קנו, רבי מכר, מוצרים במבצע, מוצרים נדרשים.

תכונות עיקריות של CS-Cart B2C ואיך הם עוזרים לך למכור
פתח את דפדפן האינטרנט וחפש מערכת לבניית אתרים כלשהי. תראו שכל פלטפורמות לבניית חנויות האינטרנטיות מבטיחות לך סירי כסף ונחילי לקוחות. אבל הם בדרך כלל לא מספרים לכם איך בדיוק הפתרונות שלהם יעזורו לכם להרוויח יותר כסף ולמשוך יותר לקוחות.
נכס דיגיטלי

אנו יודעים כיצד בדיוק CS-Cart עוזר לך למכור. מערכת CS-Cart היא מכונת מכירות מדהימה: תמכרו באיביי, פייסבוק וגוגל, הטמיעו את החנות שלכם באתרים אחרים כווידג'ט, הוספה של המלצות וביקורות על מוצרים, הגדלת החשבון הממוצע בעזרת כלי מכירה צולבת, מעקב אחר עגלות נטושות, יצירת מבצעים , השקת שיווק בדוא"ל, יצורת בלוג, אופטימיזציה של החנות שלך למנועי חיפוש, ערוך את המראה והתחושה של דפי חנות ללא קידוד, נהל את החנות בקלות באמצעות פאנל ניהול נוחה ופשוטה, אפשרות למספר בלתי מוגבל של תבניות עיצוב נוספים, נהל אפשריוות ווריאציות מוצרים, ניהול תכונות ומסננים מתקדם, מכירת מוצרים דיגיטלים להורדה, עדכון קטלוג בכמה לחיצות, להציע ללקוחותיך מעל 70 אמצעי תשלום,הוספת אפשריות משלוח עם תנאים שונים, להגדיל את יחס ההמרה בזכות רספונסיביות ידידותי לנייד. וזו לא הרשימה המלאה של מאפייני המכירות של מערכת CS-Cart.

צפה בסרטון כדי להכיר תכונות מסוימות ויתרונותיהן.
או פשוט תמשיכו לקרוא הלאה.

 

 • כלי SEO

  כלי SEO

  אופטימיזציה למנועי חיפוש חשובה מאוד להגדלת המכירות. יותר לקוחות פוטנציאליים יגיעו לחנות שלך, אם היא מותאמת ל-SEO . מערכת CS-Cart מכילה את כל הדברים ש- Google אוהב: כתובות ידידותיות ל- SEO, כתובות אתרים קנוניות, הפניות 301, קטעי טקסט עשירים של Google ועוד. תוכל גם להגדיר מטא תגים לדפי החנות שלך ממש בחלונית הניהול. מנועי החיפוש מבינים היטב אתרי CS-Cart ומדרגים אותם היטב בתוצאות החיפוש.

 • כלים לקידום מוצרים

  בקטע המבצעים בפאנל ניהול של CS-Cart, אתם יכולים לבנות מבצעים עם הרבה תנאים שונים. קבעו את התנאים שלקוח צריך לעמוד כדי לקבל בונוס, והמבצע מוכנה. יש אפשריות בונוסים רבים: הנחות למיצרים בקטגוריות והנחות מבצעים לדף קופה כמו משלוח חינם, שוברי מתנה, קוד הנחה, הנחות מיוחדות לקבוצות משתמשים ועוד. בעזרת מערכת הקידום החזקה של CS-Cart תוכלו לעורר צמיחת מכירות, לפנק לקוחות חדשים עם הנחות ובונוסים נוספים.

 • התאמה אישית מלאה

  התאמה אישית מלאה

  המערכת שלנו מגיע עם קוד PHP פתוח. המשמעות היא שתוכלו להתאים את מערכת שלנו לצרכים שלכם (במידה ואין הרחבות מוכנות): לפתח יותר תכונות, לבמות תבמחת עיצוב משלכם, להתממשק עם שירותי סליקה ושיטות משלוח חדשים ועוד...
  יחד עם API מעולה מערכת CS-Cart הופחת ללגו ומאפשרת לבנות חנות מקוונת של חלומותיכם.

 • קנה בלחיצה אחת

  שניים מכל עשרה לקוחות לא רוצים להירשם לחנויות מקוונות ולעבור את תהליך הרשמה. הם רוצים ללחוץ על כפתור אחד ולקבל את המוצר. עם CS-Cart לא תאבד אפילו את הלקוחות העצלנים הודות למערכת הבקשות לשיחות חוזרות מובנית. לקוח לוחץ על הכפתור קנה בלחיצה אחת, ומנהל המכירות שלכם מייצר קשר בחזרה עם לקוח, מאשר את ההזמנה ויוצר אותה באופן ידני דרך פאנל ניהול.

 • ממשק נהיול קל ונוח, איטואטיבי לשימוש

  ממשק נהיול קל ונוח, איטואטיבי לשימוש

  פאנל הניהול הוא חדר הבקרה שלך. כדי לשמור על החנות שלך תחת שליטה, אתה צריך את כל המתגים וידיות בהישג יד במקומות נוחים ונמצאים במרחק של 3 קליקים לכל היותר. בפאנל הניהול של המערכת שלנו יש את כל הכלים הנדרשים כדי לנהל את החנות שלך. תוכלו להכיר את פאנל הניהול של מערכת CS-Cart תוך מספר שעות ולאחר מכן לשלוט בחנות שלכם ללא מאמץ רב מדי.

 • קנה בלחיצה אחת

  קנה בלחיצה אחת

  שניים מכל עשרה לקוחות לא רוצים להירשם לחנויות מקוונות ולעבור את תהליך הקופה. הם רוצים ללחוץ על כפתור אחד ולקבל את המוצר. עם CS-Cart לא תאבד אפילו את הלקוחות העצלנים ביותר בזכות מערכת הבקשות לשיחות מובנית. לקוח לוחץ על הכפתור "קנה בלחיצה אחת" ומנהל המכירות שלך מתקשר בחזרה, מאשר את ההזמנה ויוצר אותה באופן ידני דרך פאנל ניהול הניהול.

נסה הדגמה אישית עם פונקציונלית מלאה
בחר מה יותר מתאים לך - הורדת מערכת, הדגמה אישי או אתר הדגמה מקוונת

שיעורי הווידאו שלנו יחסכו לך מאות שעות
מערכת CS-Cart היא אחד מפתרונות לבניית חנויות מקוונות העשירה ביותר בתכונות. למרות שקל להשתמש ב- CS-Cart, שליטה בכל התכונות יכולה לקחת זמן וסבלנות. אתם יכולים ללמוד דברים חדשים בשתי דרכים: בעצמכם על ידי קריאת מאמרים ותיעוד או לקחת שיעורים ממורה. למידה מהמורה האישי שלך היא הרבה יותר מהירה ויעילה יותר. לכן הקלטנו יותר מ- 60 שיעורי וידיאו. בשיעורים אלה, המורה האישי שלכם אלכס ילמד אותכם כיצד לנהל את החנות המקוונת שלכם על סמך CS-Cart. בחינם!!!!
CS-Cart היא מערכת מושלמת להקמת חנות מקוונת או להקמת מיזם אינטרנטי ולהתחיל להרוויח ממש באותו היום

מערכת CS-Cart מאובטח וקלה לשימוש. תיעוד עשיר ושיעורי וידאו יענו כמעט על כל השאלות שלך. השאר שאלות נוספות לצוות התמיכה הידידותי שלנו.
ברגע שאתה קונה מערכת CS-Cart- הכל שלך. אין תשלומים תקופתיים. ללא עמלות נוספות. אתה מקבל את הרישיון והוא שלך. לָנֶצַח. אתה שולט באופן מלא בחנות המקוונת שלך. עם מערכת CS-Cart החנות המקוונת שלך היא באמת שלך.
כאן תוכל לראות דוגמאות לחנויות מקוונות מצליחות המבוססות על מערכת CS-Cart.

חברות שבחרו ב CS-Cart