שלום רב. לצערינו ומסיבות טכניות אתר כרגע התהליך חידוש 
ליותר פרטים על מערכת שלנו אתם יכולים ליצור איתנו קשר דרך דף צור קשר או דרך ווטסאפ

מערכת CS-Cart

הכירו את CS-Cart - מערכת בניית חנויות מקוונות B2С עם מבחר תכונות חסרות תקדים
מאז 2005 מערכת מפעילה 48,000 חנויות מקוונות B2C ב -172 מדינות.


נכס דיגיטלי

מדוע CS-Cart B2C היא מערכת הקניות הטובה ביותר עבור נכס דיגיטלי שלך

48,000 יזמים ב -172 מדינות בחרו ב- CS-Cart לעסקים שלהם מאז 2005. החלק העיקרי מלקוחותינו מתגורר ועובד בארה"ב, בריטניה, גרמניה, קנדה ואוסטרליה. אבל על CS-Cart סומכים גם בפינות אקזוטיות רחוקות בעולם. לפני שפתחו את החנויות המקוונות שלהם, כל הלקוחות שלנו היו על הכביש עם שאלה חשובה - באיזו פלטפורמת קניות לבחור.

הם בחרו ב- CS-Cart. והנה הסיבה:

 • חמוש, מסוכן ומוכן לפעולה

  CS-Cart מגיעה עם 500 תכונות איקומרס וכולל כלי לעריכת וניהול עיצוב מותאם אישית ורספונסיבי לחלותין, בעזרת אפשריות אלו תוכלו להתאים אישית ובאופן מלאה כל חלק בחנות מקוונת שלכם. בקושי אפשר למצוא תכונה שחייבת להיות בחנות איקומרס וה CS-Cart אינה כוללת אותה. לאחר התקנת CS-Cart, אתם יכולים להתחיל למכור ממש באותו יום: אין צורך להרחיב את פונקציונליות הבאמצעות תוספות או שינויים. אבל אנו מבינים שאתם יכולים להיהות זקוקים למשהו ש- CS-Cart לא מציע, מענה לכל דרישות נקודתיות ומיוחדות תמצאו בחנות המודולים ותבניות עיצוב CS-Cart Marketplace.

 • נשלט באופן מלא על ידיך

  ברגע שאתה קונה CS-Cart - הכל שלך. זה מאוד חשוב כי קודם כל הנכס דיגיטלי שלכם זה המותג שלכם וזה עוד יותר חשוב מתי אתם בתחילת הדרך. הצלחתם, גדלתם ופיתום גיליתם שמערכת לא עונה לדרישות - אין גישה מלאה למסד נתונים, אין אפשרות להוסיף שיטת תשלום רצויה, הכנסות גודלות ועמלות לחברות צד שלישי יחד איתם, כל דבר זה עוד הרחבה נוספת ועוד תשלומים חודשיים לכל חיי מותג!!! עם CS-Cart נכס דיגיטלי הוא רק שלכם עם ניהול מלא שלכם וללא שום תשלומים והתחייביות. אנו נותנים גישה מלאה לכל הכלים הנגדרשים למיזם אייקמרס מוצלח

 • כלים להגברת המכירות

  כלים להגברת המכירות

  מערכת שיווק מובנית ועוצמתית: כלים להענקת בונוסים ללקוחות שלך כמו נקודות תגמול בכדי לשמור על לקוחותיך הקרובים, כלים צולבים להגדלת ממוצע של הזמנות, קניה מוצרים בקליק אחד - כלי מצויין לקבלת לידים, אפשרות לפתיחת חנויות נוספות וניהול אותם דרך פאנל ניהול אחת ועוד...
  בעזרת כלי המסחר האלקטרוני שלנו, אתם מקדישים את הזמנכם לאסטרטגיה השיווקית, ולא לפיתוח תכונות.

 • כלים לקידום מוצרים

  בקטע המבצעים בפאנל ניהול של CS-Cart, אתם יכולים לבנות מבצעים עם הרבה תנאים שונים. קבעו את התנאים שלקוח צריך לעמוד כדי לקבל בונוס, והמבצע מוכנה. יש אפשריות בונוסים רבים: הנחות למיצרים בקטגוריות והנחות מבצעים לדף קופה כמו משלוח חינם, שוברי מתנה, קוד הנחה, הנחות מיוחדות לקבוצות משתמשים ועוד. בעזרת מערכת הקידום החזקה של CS-Cart תוכלו לעורר צמיחת מכירות, לפנק לקוחות חדשים עם הנחות ובונוסים נוספים.