מהי פלטפורמת Multi-Vendor מרקטפלייס?

Multi-Vendor היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני מרקטלייס דיגיטלי. מערכת עוזרת לספקים לשווק את המוצרים שלהם באתר מרקטפלייס שלכם ואפילו לעשות עסקים ברחבי העולם. באתר מרקטלייס מקוון, לכל ספק יש פאנל ניהול משלו ומיני חנות משלו עם כל המאפיינים העסקיים של מסחר איקומרס. תוכנת ה-php מרקטלייס מאפשרת לך להציע לספק מסלולי תשלום ולקחת עמלות עבור המכירות שלו באופן אוטומטי. לרשותכם גם קוד הפתוח של תוכנת מרקטלייס הדיגיטלי כדי להתאים אישית את הפלטפורמה כמו שאתם רוצים: פשוט שכרו מפתחים והתאימו את הפלטפורמה בדיוק לצרכי העסק שלכם.

 

איזה מיזם אתם יכולים להקים עם פלטפורמת CS-Cart Multi-Vendor
מערכת איקומרס CS-Cart Multi-Vendor מאפשרת לך לבנות סוגים שונים של אתרים עסקיים מרובי ספקים הפועלים בנישות שונות לחלוטין ולפי מודלים עסקיים שונים. רוצה לבנות מרקטלייס קמעונאי סופר מותאם אישית? אין בעיה. מרקטלייס שירותי B2B? קבלת! מרקטלייס מוצרי אוכל או שירותי C2C כמו קרייגסליסט? אתה יודע מה התשובה.

 

 • מרקטפלייס B2B ו-C2C

  כמו Alibaba, Craigslist

  מערכת מרקטלייס הדיגיטלי שלנו מתאימה באופן מושלם למכירת ציוד תעשייתי ורפואי וציוד משרדי. זה מתאים גם ליצירת מרקטלייס C2C.

 • מרקטפלייס הזמנות

  כמו Booking, RentalCars

  ערכת Multi-Vendor יכולה לתמוך בעסק הזמנות. קוד הפתוח מאפשר לך ליישם את כל התכונות הנחוצות באמצעות תוספות מוכנות או פיתוח מותאם אישית ולהקים מרקטלייס מוצלח.

 • מרקטפלייס מאכלים ומצרכים

  כמו Freshdirect, Instacart

  אוהבים פירות וירקות הכי טריים? בעזרת מערכת Multi-Vendor שלנו אתם יכולים להקים מיזם מרקטלייס למכירת מוצרי מאכלים ומצרכים

 • מרקטפלייס מוצרים דיגיטליים

  כמו iTunes, Steam

  עם Multi-Vendor שלנו, אתה יכול למכור מוזיקה, סרטים, כרטיסים אלקטרוניים ואפליקציות. כל דבר שלקוח מוריד לאחר הרכישה.

 • מרקטפלייס מקוון קמעונאי

  כמו Amazon, Etsy, AliExpress

  פלטפורמת זירת מסחר Multi-Vendor תומכת ביותר מ-500 תכונות מובנות עבור עסקים קמעונאיים.

 • מרקטפלייס שירותים

  כמו HomeAdvisor, Coursera

  זה לא משנה מה אתה מוכר - מוצרים או שירות פיזיים - פלטפורמת השוק Multi-Vendor מוכנה לכולם.

 

5 סיבות לבחור במערכת CS-Cart Multi-Vendor
 •  

  הפופולרי ביותר

  מערכת Multi-Vendor שלנו היא אחת ממערכות מרקטפלייס הפופולריות ביותר בעולם. זה מתאים באופן מושלם לכל סוג של מיזם מקוון - בין אם אתה רוצה לבנות קניון וירטואלי הכל-באחד או שילוב של מרקטפלייס ורשת חברתית.

 •  

  הכי עשירה בתכונות

  מאחורי הקלעים, לסקריפט של Multi-Vendor יש את המערכת CS-Cart הכי עשירה בתכונות מכל מערכות איקומרס. זה אומר שבמרקטפלייס שלך יהיו את כל התכונות של CS-Cart בנוסף לתכונות של Multi-Vendor.

 •  

  תמיכה טכנית חינם החל מ 45 יומים ועד 12 חודשים

  בעת רכישת תוכנת ה-Multi-Vendor Marketplace, אתה מקבל תמיכה טכנית פרימיום בחינם. שום פתרון אחר בשוק המסחר האלקטרוני לא יכול להציע זאת.

 •  

  קל ללמוד

  למכרת ה-Multi-Vendor Marketplace יש את התיעוד העשיר ביותר ומדריכי וידאו. תלמד בקלות כיצד לבנות, לנהל, לתמוך ולהגדיר את מרקטפלייס מקוון שלך ולהעביר את הידע שלך לספקים שלך..

 •  

  אין סיכונים בכלל

  אנו מציעים אחריות של 100% להחזר כספי במהלך 30 יום לאחר הרכישה. אם אינך מרוצה מערכת מרקטפלייס הדיגיטלי שלנו, נחזיר את כספך ללא טרחה. אתם לא מסתכנים בכלום כשאתם מקימים מיזם מקוון עם מערכת CS-Cart Multi-Vendor.

תכונות עיקריות של מנהל מערכת וספק מוצרים
יישום מרקטפלייס

אפליקציה לנייד עבור מערכת מרקטפלייס

לפי Business Insider, מכירות המסחר האלקטרוני באמצעות סמארטפונים בארה"ב צפויות לעלות מ-128.4 מיליארד דולר ב-2019 ל-418.9 מיליארד דולר עד 2024. האפליקציה לנייד תעזור להגיע ליותר לקוחות שמעדיפים לקנות תוך כדי תנועה. יישום מרקטפלייס זמינה עבור iOS ו- Android. אנו בונים את האפליקציה באופן אישי עבור אתר מרקאפלייס מקוון שלכם, מעלים אותה לחנויות אפליקציות ותומכים.

 

דירוג פלטפורמת CS-Cart Marketplace


פלטפורמת Multi-Vendor שלנו היא תוכנה בעלת דירוג גבוה לבניית אתרי מרקטפלייס דיגיטלי. יש לה דירוג ממוצע של 4.75 מתוך 5 כוכבים בפלטפורמות סקירת מערכות העסקיות הפופולריות ביותר בתעשיית מערכות מקוונות: SourceForge, Capterra, G2, TrustPilot ואחרות
מערכת מרקטפלייס שזוכה בפרסים רבים

פלטפורמת מרקט פלייס Multi-Vendor CS-Cart זכתה למובילת בקטגוריית התוכנה העסקית בשוק של 2020 על ידי שירות SourceForge. הודות לביקורות מעולות של משתמשים, התוכנה מרובת הספקים שלנו הגיעה לראש הדירוג. כמו כן, צוברי תוכנה עסקיים של CrozDesk ו-SoftwareSuggest העניקו לפלטפורמת מרקט פלייס Multi-Vendor את התגים "הבחירה הטובה ביותר", "חווית הלקוח הטובה ביותר" ו"הפופולרי ביותר".

שיעורי הווידאו שלנו יחסכו לך מאות שעות
לקוחות מספרים