מערכת Multi-Vendor

מערכת Multivendor היא הרחבה של CS-Cart שמאפשרת לך ליצור שוק מקוון שבו ספקים רבים יכולים לנהל את המכירות של המוצרים שלהם דרך חנות אינטרנט אחת משותפת. לכל ספק יש פאנל ניהול נפרד.

מחיר: 4,400 ש"ח
קנה עכשיו החזר כספי תוך 30 יום!!!
רוצים לנסות את המערכת? אנחנו יכולים להתקין עבורכם חנות הדגמה אישית, כדי שתוכלו לבחון את כל התכונות שלה! קבל חנות הדגמה אישית

מערכת Multi-Vendor היא הפתרון המושלם עבור חנויות אינטרנט עם ספקים רבים עצמאיים או עבור חנויות וירטואליות עם הגדרות נפרדות רבות. היא מאפשרת לספקים שונים למכור ולנהל את המוצרים שלהם בחנות המשותפת.

Multi-Vendor Only Features

ספקים מרובים, חנות אחת

ספקים רבים, חנות אחת

המוצרים של ספקים עצמאיים מופיעים ברשימת המוצרים בחנות והמבקרים באתר יכולים לבצע רכישות בחנות אינטרנט אחת, גם אם המוצרים שלך מסופקים על ידי 100 ספקים שונים מכל רחבי העולם.

מספר בלתי מוגבל של ספקי מוצרים

מספר בלתי מוגבל של ספקי מוצרים

לא משנה עם כמה ספקים עצמאיים אתם עובדים, הם יכולים למכור את מוצריהם בחנות שלך. 2 או 200 -  מספר החשבונות של ספקים אינו מוגבל כלל ואתם יכולים להרחיב את העסק שלכם ללא מגבלות.

 
מוצרים של ספקים מרובים בהזמנה אחת

מוצרים של ספקים רבים בהזמנה אחת

עגלת הקניות של הלקוחות שלכם יכולה להכיל מוצרים ממספר ספקים שונים, אך הם בכל זאת יוכלו לבצע הזמנה אחת ולשלם רק פעם אחת. הזמנה תחולק באופן אוטומטי בין מספר הספקים המספקים את המוצרים שנקנו - הזמנה אחת לכל ספק.

פאנל ניהול נפרדת לכל ספק

פאנל ניהול נפרד לכל ספק

כל ספק מקבל גישה לפאנל ניהול נפרד לניהול המוצרים, הקטגוריות וההגדרות שלו. פעילות של ספק אחד לא תפריע לפעילות של ספק אחר.

 
חלוקת תשלומים בין ספקים

חלוקת תשלומים בין ספקים

התשלום מגיע לחשבון של המנהל הראשי. לאחר מכן, הוא מעביר באופן ידני כספים בין הספקים על פי ההיסטוריה של הזמנות, אשר נבדקת ומנוהלת בנפרד לכל ספק.

מנהל ראשי שולט בכל החנויות

שליטה בכל החנויות - ע"י מנהל ראשי

למנהל הראשי יש גישה מלאה להגדרות של החנות ושל המוצרים הנמכרים על ידי ספקים. המנהל הראשי יכול לשלוט באופן מלא על הוספת מוצרים על ידי ספקים ועל פעילותו של הספק, במידת הצורך.

 
שמירת חשבוניות ספק

שמירת חשבוניות ספק

מערכת Multivendor עוקבת אחרי הזמנות עבור כל אחד מהספקים של החנות שלכם בנפרד, ומספקת כלי לשמירת חשבוניות ספקים, כך שתהיה לכם הנהלת חשבונות מסודרת.

שיטות משלוח לכל ספק בנפרד

הגדרת שיטות משלוח לכל ספק בנפרד

כל ספק יכול להגדיר למוצרים את שיטות משלוח משלו. במהלך ההזמנה, קונים שקנו מוצרים ממספר ספקים יוכלו לבחור אפשרויות משלוח ספציפיות של הספק.