תקנון החזרות

מדיניות זו מסדירה רכישת התוכנה והשירותים דרך אתר האינטרנט של CS-cart.co.il ותחומי המשנה שלה. אנא קרא אותו בזהירות כפי שהוא מגדיר את זכויותיך ביחס לרכישות שלך, כוללים מגבלות וסייגים חשובים. ביצוע הזמנה אתה מהווה את הסכמתך, כי מדיניות זו חלה גם על הזמנה שלך.

כללי

אם אתה לא מרוצה לחלוטין מרכישת של התוכנה ושירותים שלנו, אתה יכול לקבל את כספך בחזרה על המונחים ותנאים המפורטים להלן. עם זאת, אנו מאמינים כי ניתן למנוע את החזר אם אתה מקבל סיוע מקצועי מהצוות מוסמך שלנו  או סיוע ממשתמשים אחרים בפורום שלנו.

תנאי החזר

תוכנה / שירותתנאי החזר

CS-Cart / Multi-Vendor רישיון

יש לך זכות לקבל החזר כספי מלא בתוך 30 ימים לאחר יום הרכישה של רישיון עבור מערכת.

אין החזר כספי לאחר תקופת החזר זה נגמרה.

ההחזר עשוי לחול רק על רישיון בסיסי (ראשון)  שנרכש דרך האתר CS-cart.co.il

אם ברשותך יותר מרישיון אחד, אין החזר כספי.  

הכסף שלך עשוי יוחזר רק פעם אחת. אם אתה קונה רישיון CS-Cart/Multi-Vendor אחר במועד מאוחר יותר, זה לא יהיה כפוף לבקשת החזר.

כל רכישה של התוכנה במחיר הנחה/מבצע אינה ניתן להחזרה.

CS-Cart רישיון לויטרינה נוספת

אין החזר כספי

שירות התקנת תוכנה

עלות שירות ההתקנה תוחזר במלואו כל עוד (א) לא התחילנו את תהליך ההתקנה לפני התביעה שהתקבלה, או (ב) השרת של הלקוח אינו עומד בדרישות המערכת ולא ניתן לבצע ההתקנה .

שירות תמיכה טכני

סכום ההחזר יחושב כהבדל בין נקודות תמיכה טכני שנרכשו בין נקודות תמיכה טכני ששמשו על ידי לקוח.

דוגמא, אם 25 נקודות מתוך 50 כבר בילו, סכום ההחזר יהיה 50% מעלות חבילת 50 נקודות תמיכה טכני, אם אין נקודות שבילו, עלות חבילה תוחזר במלואו, ואם כל נקודות תמיכה טכני כבר בילו, אין החזר כספי.

שדרוג תוכנה

אין החזר כספי

מודולים ותוספות

אין החזר כספי

מנוי לשירות Twigmo

אין החזר כספי

נוהל החזר כספי

כל הבקשות להחזר יש להגיש בדואר אלקטרוני cscartisrael@gmail.com. בקשות באמצעות , טופס יצירת קשר באתר זה, או בטלפון אינן מקובלות.

החלטה לבקשת החזר כספי נעשה בתוך אחד או שניים ימי עסקים .

אם ההחזר אושר, המשתמש חייב להסיר את כל העותקים של תוכנת CS-Cart/Multi-Vendor או כל הנגזרות שלו ולא להשתמש בתוכנה, אלא אם כן רישיון אחר נרכש.