תכונות ספק מוצרים CS-Cart Multi-Vendor
 • פאנל ניהול נפרדת לכל ספק

  פאנל ניהול נפרדת לכל ספק יאפשר לספקים שלך לנהל את ההגדרות, לקוחות, הזמנות והמוצרים שלהם.

  פאנל ניהול ספקים כוללת בדיוק את מה שהספקים צריכים ומורשים לשנות במרקטפלייס שלך. הספקים לא יפריעו אחד לשני.

  ב Multi-Vendor הספקים שלך יכולים:

  --- לנהל את ההזמנות, המוצרים, המסננים, האפשרויות והתכונות שלהם
  --- להוסיף מנהלי ספקים עם רמות גישה שונות לפאנל הניהול
  --- להוסיף דפי מידע שונים, סקרים, טפסים וקישורים
  --- להציג את יתרת חשבון הספק
  --- להגדיר שיטות משלוח ומסים
  --- לבחור מטבע ושפה
  --- ייבוא או ייצוא מוצרים והזמנות בעזרת יצוא יבוא קבצי CSV עם מיפוי שדות

 • מיני חנות נפרדת לכל ספק

  תן לספקים לקדם את הקניון המקוון שלך. בפלטפורמת Multi-Vendor עבור מרקטפלייס, לספקים יכול להיות חמיני חנות ממש בתוך המרקטפלייס שלך. כתובת האתר של מיני חנותמכילה את שם חברת הספק. ספקים יכולים לשתף אותו כדי למשוך לקוחות לקניון המקוון שלך. ניתן לקדם אותה כחנות נפרדת כשלעצמה.

  מיני חנויות מכילות:

  --- תיאור חברת הספק
  --- לוגו
  --- מוצרים
  --- מסנן מוצרים למוצרי ספק
  --- ניווט בקטגוריות ספק
  --- ניהול דף הבית של המיני חנות
  --- לספקים לוקח כמה דקות להתאים את החנות המיני שלהם.

 • מבצעים לספקים

  תן לספקים שלך הזדמנויות נוספות להגביר את המכירות שלהם. ספקים יכולים ליצור מבצעי קטלוג ומבצעי סל הקניות משלהם - להציע משלוח חינם, הנחות, מוצרים בחינם, קודי קופונים וגישה לקבוצות משתמש VIP.

  תכונה זו עוזרת מאוד להגביר את מכירות הספקים ולמשוך עוד ספקים למרכז הקניות הוירטואלי שלך

 • קופה נפרדת לכל ספק

  בקופה, לקוחות יכולים לבצע הזמנות מספקים שונים בנפרד. לדוגמה, לקוח יכול לשלם עבור מוצר מספק מס' 1 כעת ולשלם מאוחר יותר עבור מוצר מספק מס' 2.

  בנוסף, ספקים יכולים ליצור אמצעי תשלום משלהם ולאפשר ללקוחות להשתמש בהם בקופה. במקרה זה, כל התשלום עובר ישירות לספק. זוהי תכונה נוספת כדי להעניק יותר חופש וגמישות לספקים שלך.

 • 26 שפות מובנות

  למשוך ספקים ממדינות שונות. אינך כבול למגבלות השפה. Multi-Vendor כולל 26 שפות מובנות מהקופסה.

  זה לא תרגום מבוסס מכונה אלא תרגום מונע על ידי קהילה שנעשה על ידי דוברי שפת אם. משתני שפה מתורגמים עבור כל הסעיפים: חלונות חלון ראווה, אדמין וספקים.

 • חישובי משלוח בזמן אמת וידניים

  הפוך את חיי הספקים שלך לקלים יותר. ספקים יכולים להשתמש ב-8 שיטות משלוח מפורסמות בעולם עבור חישובי משלוח בזמן אמת. אין צורך לחפש תוספות או לבצע אינטגרציה. זוהי פונקציונליות ברירת המחדל של Multi-Vendor.

  מלבד חישובי משלוח בזמן אמת, ספקים יכולים להגדיר שיטות משלוח ידניות משלהם. המערכת גמישה למדי: דמי המשלוח יכולים להיות תלויים במיקום הלקוח, עלות ההזמנה הכוללת, משקל ואפילו מספר הפריטים בהזמנה.

 • תקשורת לקוח-לספק

  אפשר ללקוחות שלך לשלוח הודעות לספקים שלך. אתה פשוט לא יכול לדעת הכל על כל מוצר במרקטפלייס שלך. וללקוחות יש לעתים קרובות שאלות. חבר את הלקוחות שלך עם הספקים שלך כדי שהאחרונים יוכלו לענות על שאלות הלקוח לגבי מוצר.

  עם פונקציית תקשורת לקוח-לספק, לקוחות יכולים לשלוח הודעה לספקים ישירות מדף המוצר. זה הופך מוצרים לאטרקטיביים יותר לקנייה ועוזר להמיר מבקרים ללקוחות משלמים.

 • תגובות וביקורות

  העלה את המכירות שלך לרמה חדשה עם תוכן שנוצר על ידי משתמשים.

  ביקורות הן קריטיות עבור כל עסק שאכפת לו מהמוניטין שלו. ביקורות של לקוחות עוזרות לספקים לקבל אשראי הוגן ולהרוויח תדמית טובה לדעת הלקוחות. ביקורות משפיעות ישירות על הספקים ובכך על ההכנסה שלך.

  Multi-Vendor מציעה את מערכת המשוב והביקורת עם דירוג כוכבים אינטראקטיבי. לקוחות יכולים להגיב ולדרג ספקים, מוצרים, קטגוריות והזמנות.

  ביקורות חיוביות בתשלום הן חסרות תועלת מכיוון שלקוחות רוצים לראות דעות כנות על המוכרים והמוצרים שלהם. מתוך מחשבה על כך, הפכנו לכך שתגובות וביקורות ב-Multi-Vendor ינוהל על ידי מנהל החנות, לא על ידי ספקים.

 • יתרת חשבון ספק, דוחות מכירות וסטטיסטיקה

  תן לספקים שלך כלי ניתוח מתקדם. עם Multi-Vendor, הספקים שלך יכולים להציג נתונים סטטיסטיים מפורטים על המכירות שלהם במרקטפלייס שלך. כמו מנהל החנות, ספקים יכולים להציג תרשימים גרפיים או טבלאיים.

  חוץ מזה, ספקים יכולים לראות את יתרת החשבון שלהם כדי לעקוב אחר כל התשלומים והעמלות שנלקחו על ידי מנהל החנות. המוכרים יכולים גם לעיין בסטטיסטיקה של ההכנסות וההוצאות: סה"כ ולכל תקופה.

 • מיקומי ספקים

  אפשר לספקים להגדיר את המיקומים שלהם כך שיוכלו לקבל יותר הזמנות מלקוחות מקומיים. פונקציית מיקומי הספקים מאפשרת לך להציג מפה עם כל הספקים במיקום הנבחר, לאפשר סינון מוצרים לפי מרחק ממיקום הלקוח, להציג ספקים קרובים בדף הבית של המרקטפלייס ועוד.

  הפונקציה 'מיקומי ספקים' מאפשרת ללקוחות לתמוך בספקים מקומיים, לקבל הזמנות מוקדם יותר ולמצוא בקלות את הספקים הקרובים ביותר.

 • עורך עיצוב לספקים

  אפשר לספקים שלך ליצור עיצוב ייחודי עבור מיני חנויות שלהם. מיני חנויות של הספקים שלך לא צריכות להיראות בדיוק אותו הדבר. אתה יכול לאפשר לספקים שלך לשנות צבעים, גופנים, רקעים ואת הפריסה של מיני חנויות שלהם.

  מה אם המרקטפלייס שלך בשחור לבן ואחד מהספקים שלך מוכר דברים למסיבה? ערכת הצבעים הזו לא נראית כמו מתאימה למוצרי מסיבה. על ידי שימוש בעורך העיצוב והפריסה המובנה, הספק יכול להגדיר בקלות ערכת צבעים ואת הסגנון של הראווה מיני חנות שלו.

 • תוכניות נאמנות

  תוכניות נאמנות

  עודדו לקוחות לקנות יותר ולקנות באופן קבוע. עם Multi-Vendor, הספקים שלך יכולים להשיק תוכניות נאמנות באמצעות מערכת "נקודות תגמול" מובנית. זה מאפשר ללקוחות לצבור ולבזבז נקודות עבור רכישות.

  לפי Web Retailer, עסקים מקוונים עם 40% לקוחות חוזרים מייצרים 50% יותר הכנסות מאשר מוכרים דומים עם בסיס לקוחות חוזר של 10%.

 • יבוא ויצוא

  יבוא ויצוא

  חסוך זמן של ספקים לפתיחת העסק שלהם. ניהול המוצר חייב להיות פשוט ויעיל. Multi-Vendor מאפשר לספקים לייצא את המוצרים שלהם בפורמט CSV למאגרי מידע חיצוניים. למשל, תוכנת הנהלת חשבונות.

  או לייבא ולעדכן קטלוג מוצרים שלהם, אפילו אין צורך להתאים מבנה או שמות עמודות בקובץ, הכל ניתן לשייך בעזרת מיפוי יבוא

 • עריכת מוצר בכמות גדולה

  עריכת מוצר בכמות גדולה

  מלבד יבוא בכמויות גדולות, ספקים יכולים לערוך בכמות גדולה את המוצרים שלהם לפי 45 פרמטרים של מוצרים. לדוגמה, תיאור, תיאור מטא, מילות מפתח או כמות. פונקציונליות עריכת מוצר בכמות גדולה תהפוך את חיי המוכרים שלך להרבה יותר קלים.

 • חיפוש מתקדם

  חיפוש מתקדם

  פשט את שגרת היומיום של הספקים שלך. עיבוד ההזמנות יהיה הרבה יותר יעיל עם כלי חיפוש מתקדמים המסופקים על ידי Multi-Vendor. גם אם יש אלפי פריטים, פרמטרי חיפוש שונים יעזרו לספקים שלך לאתר בקלות מוצרים או הזמנות.

 • בקשות להתקשרות

  הצע דרכים חלופיות לעיבוד הזמנות. כדי לפשט את תהליך ההזמנה ללקוחות, המוכרים שלך יכולים לקבל בקשות נכנסות בשם "קנה עכשיו בקליק אחד". כאשר לקוח לוחץ על "קנה עכשיו בקליק אחד" בדף פרטי המוצר, נוצרת הזמנה חדשה עם הסטטוס "ממתין לשיחה" עבור הספק.

 • מספר מטבעות, מסים

  מספר מטבעות, מסים

  משך ספקים מכל העולם שכן ניתן להשתמש בפתרון Multi-Vendor בכל מדינה. ספקים יכולים לבחור מטבעות ומסים מקומיים שנקבעו מראש על ידי מנהל המרקטפלייס.

 • תבניות מרובות של דפי מוצר

  תבניות מרובות של דפי מוצר

  צור מספר בלתי מוגבל של תבניות עבור דפי מוצרים כדי לגוון אותם. לדוגמה, ספק שמוכר תכשיטים סביר להניח שיבחר בתבנית מוצר עם תמונת מוצר גדולה כדי להציג פריטים קטנים בפירוט. וספקים שמוכרים חלקי רכב עשויים להעדיף תיאור מוצר גדול יותר.

 • דפי מידע לספקים

  דפי מידע לספקים

  תן לספקים שלך להוסיף תוכן שונה. ב-Multi-Vendor, ספקים יכולים ליצור לא רק מוצרים, אלא לפרסם דפים עם טקסטים, תמונות וסרטונים. כמו כן, הם יכולים להוסיף סקרים וטפסים, כגון טפסי יצירת קשר.

 • התראות באימייל

  התראות באימייל

  הימנע עיכובים בעיבוד ההזמנה ובמשלוח. עם הודעות דוא"ל אוטומטיות, כל ספק מקבל מייל מיידי לגבי הזמנות חדשות.

 • התנאים וההגבלות של הספק

  התנאים וההגבלות של הספק

  קח בחשבון עניינים משפטיים. Multi-Vendor מאפשר לספקים לציין תנאים והגבלות שיסכימו ללקוחות בעת הקנייה.

 • רמות מרובות של גישה מנהלתית

  רמות מרובות של גישה מנהלתית

  הגדל את ההכנסה שלך בהקצאת קטגוריות מסוימות לספקים בודדים. לדוגמה, ניתן להקצות קטגוריה אחת של מוצרים לספק ולחייב אותו בתוספת תשלום עבורה. מספר ספקים יכולים למכור את המוצרים שלהם גם בקטגוריה אחת.

 • בקרת מלאי, התראות על מלאי נמוך

  בקרת מלאי, התראות על מלאי נמוך

  תן לספקים שליטה מוחלטת על מלאי הקטלוגים שלהם. ספקים יכולים לעקוב אחר מלאי המוצרים עם אפשרויות לעקוב אחר המספר המדויק של פריטים במלאי.

  הספקים שלך יכולים גם לשנות את הגדרות בקרת המלאי שלהם ל"מעקב ללא אפשרויות". חוץ מזה, אפשר להשבית את מעקב המלאי אם הספק לא צריך את זה.

  מה אם מוצר אזל מהמלאי? הספקים יכולים:

  --- להסתיר מוצרים שאזלו מהמלאי
  --- לאפשר ללקוחות לקנות מראש
  --- אפשר ללקוחות להירשם לקבלת הודעה כדי לדעת מתי המוצר זמין שוב

  וכדי לחדש את המלאי בזמן, הספקים מקבלים הודעות על מלאי נמוך.