מערכת CS-Cart B2C

CS-CART-B2C
5550
(כולל מע"מ)
חבילה כוללת:
- מערכת סליקה לבחירתכם

- מערכת נגישות
למה אנחנו
שיטות משלוח מותאם אישי
יכולת להגדיר שיטות משלוח או נקודות איסוף ללא הגבלה עם אפשרות לקביעת עלויות שונות לפי אזור משלוח, כמות, משקל וכו'
דף קופה מותאם אישי
דף קופה מהירה של מערכת כלה מעוד בעריכה ומאפשרת לכם לנהל דף קופה ולהתאים אותה לנוחיות של לקוחות שלכם
לנוחיות שלכם
מהיום אתם יכולים להזמין רישיון למערכת, הרחבות או שירותי פיתוח ולשלם בתשלומים (עד 12 תשלומים)

תאור מוצר

תכונות עיקריות של CS-Cart B2C ואיך הם עוזרים לך למכור
פתח את דפדפן האינטרנט וחפש מערכת לבניית אתרים כלשהי. תראו שכל פלטפורמות לבניית חנויות האינטרנטיות מבטיחות לך סירי כסף ונחילי לקוחות. אבל הם בדרך כלל לא מספרים לכם איך בדיוק הפתרונות שלהם יעזורו לכם להרוויח יותר כסף ולמשוך יותר לקוחות.
נכס דיגיטלי

אנו יודעים כיצד בדיוק CS-Cart עוזר לך למכור. מערכת CS-Cart היא מכונת מכירות מדהימה: תמכרו באיביי, פייסבוק וגוגל, הטמיעו את החנות שלכם באתרים אחרים כווידג'ט, הוספה של המלצות וביקורות על מוצרים, הגדלת החשבון הממוצע בעזרת כלי מכירה צולבת, מעקב אחר עגלות נטושות, יצירת מבצעים , השקת שיווק בדוא"ל, יצורת בלוג, אופטימיזציה של החנות שלך למנועי חיפוש, ערוך את המראה והתחושה של דפי חנות ללא קידוד, נהל את החנות בקלות באמצעות פאנל ניהול נוחה ופשוטה, אפשרות למספר בלתי מוגבל של תבניות עיצוב נוספים, נהל אפשריוות ווריאציות מוצרים, ניהול תכונות ומסננים מתקדם, מכירת מוצרים דיגיטלים להורדה, עדכון קטלוג בכמה לחיצות, להציע ללקוחותיך מעל 70 אמצעי תשלום,הוספת אפשריות משלוח עם תנאים שונים, להגדיל את יחס ההמרה בזכות רספונסיביות ידידותי לנייד. וזו לא הרשימה המלאה של מאפייני המכירות של מערכת CS-Cart.

 • חמוש, מסוכן ומוכן לפעולה

  מערכת CS-Cart מגיעה עם 500 תכונות איקומרס וכולל כלי לעריכת וניהול עיצוב מותאם אישית ורספונסיבי לחלותין, בעזרת אפשריות אלו תוכלו להתאים אישית ובאופן מלאה כל חלק בחנות מקוונת שלכם. בקושי אפשר למצוא תכונה שחייבת להיות בחנות איקומרס וה CS-Cart אינה כוללת אותה. לאחר התקנת CS-Cart, אתם יכולים להתחיל למכור ממש באותו יום: אין צורך להרחיב את פונקציונליות הבאמצעות תוספות או שינויים. אבל אנו מבינים שאתם יכולים להיהות זקוקים למשהו ש- CS-Cart לא מציע, מענה לכל דרישות נקודתיות ומיוחדות תמצאו בחנות המודולים ותבניות עיצוב CS-Cart Marketplace.

 • נשלט באופן מלא על ידיך

  ברגע שאתה קונה CS-Cart - הכל שלך. זה מאוד חשוב כי קודם כל הנכס דיגיטלי שלכם זה המותג שלכם וזה עוד יותר חשוב מתי אתם בתחילת הדרך. הצלחתם, גדלתם ופיתום גיליתם שמערכת לא עונה לדרישות - אין גישה מלאה למסד נתונים, אין אפשרות להוסיף שיטת תשלום רצויה, הכנסות גודלות ועמלות לחברות צד שלישי יחד איתם, כל דבר זה עוד הרחבה נוספת ועוד תשלומים חודשיים לכל חיי מותג!!! עם CS-Cart נכס דיגיטלי הוא רק שלכם עם ניהול מלא שלכם וללא שום תשלומים והתחייביות. אנו נותנים גישה מלאה לכל הכלים הנגדרשים למיזם אייקמרס מוצלח

 • אבטחת מערכת

  אבטחת מערכת

  בפתרונות לבניית אתרים חינמים, נקודות תורפה יכולות להישאר שנים - איש אינו מתקן אותן. והאקרים יודעים על כול נוקודות תורפה ומשתמשים בהם כדי לפרוץ דרך. CS-Cart מוגן לחלוטין מפני האקרים. אם אי פעם נמצא פגיעות, אנו מתקנים אותה תוך שלושה ימים. עם CS-Cart אתה יכול להיות בטוח במאה אחוז שאתה מוגן מפני פריצות כלשהן. יותר פרטים על אבטחת מערכת CS-Cart בקישור זה

 • מותאם לקידום אתרים SEO

  מותאם לקידום אתרים SEO

  הודות לכלי SEO מובנים חזקים ואופטימיזציה מעולה לביצועים, חנויות האינטרנט על CS-Cart עולות לראש בתוצאות החיפוש בעוד כמה חודשים. אתה אפילו לא צריך להזמין מומחה לקידום אתרים: פשוט כתוב תיאורי מוצרים נחמדים, מלא מילות מטא עבור כל דף או מוצר בניפרד דרך פאנל הניהול ובהחלט תקבלו יותר לקוחות.

You may also be interested in