בחירת עיצובים והתאמה אישית

במערכת CS-Сart 4, תוכלו לשנות בקלות את מראה החנות שלכם על ידי בחירת ערכת נושא והתאמה אישית שלו במקרה הצורך.

בחירת ערכת נושא לעיצוב החנות נעשית בפשטות, בחרו: עיצוב -> עיצוב בפאנל הניהול שלכם. תוכלו לראות ממשקים דומים במערכת ניהול תוכן פופולריות אחרות, כמו וורדפרס:

CS-Cart 4 Theme Select

בצד שמאל של דף זה, תוכלו לראות את העיצוב הפעיל שלכם, את ערכת הנושא של העיצוב ואת הבלוקים.

כמו כן, מדף זה, תוכלו לעבור ישירות לעורך התבנית המובנה.

שימו לב שנושאי העיצוב שלכם ניתנים להתאמה אישיות: לחצו על כפתור ההתאמה האישית של ערכת הנושא ותוכלו לשנות את ה-favicon של החנות, רקעים, צבעים, גופנים, ועוד... וכל זה בזמן אמת באמצעות העורך המובנה WYSIWYG :

 

Real-Time Theme Customization

ניתן לשמור את השינויים בערכת הנושא של העיצוב כהגדרות קבועות מראש. נושא העיצוב שומר את כל השינויים שביצעתם ומאפשר להשתמש בו שוב בעתיד. לערכות נושא העיצוב של מערכת CS-Cart המוצגים כברירת המחדל יש שלוש הגדרות קבועות מראש הזמינות מהקופסה: Satori  (ברירת מחדל,) Ocean ו- Wooden; תוכלו לשנות אותם בקלות ולהגדיר את ערכות הנושא שלכם.

Clone & Save Presets

בלוקים

תוכלו למקם בלוקים במקומות שונים בחנות על ידי גרירה פשוטה, בחרו: עיצוב -> בלקים. הגרסה החדשה של המערכת מאפשרת לבחור שמות לבלוקים, לשמור אותם לשימוש חוזר בעתיד, ולשנות בקלות הגדרות קבועות מראש של ערכות נושא עיצוב.

מצב יישומון הוא פריסה מיוחדת המתאימה לדף אינטרנט מסוים. אנו נרחיב על תכונה זו מאוחר יותר ונסביר כיצד ניתן להשתמש בה כדי לבנות CS-Cart בתוך דף פייסבוק, בלוג וורדפרס, או כל דף אחר.