מערכת נגישות

חוק הנגישות כבר נכנס לתוקפו. הנגשת אתרים יכול להיות כאב ראש לא קטן,ובגלל זה במיוחד עבורכם פיתחנו מערכת המבצעת הנגשת ל CS-Cart Israel. המערכת נגישות היא לגמרה חינם ללקוחות שלנו.

גם החלתנו לא לעצור על זה ןפיתחונו גם נגישות לפאנל ניהול של מערכת CS-Cart Israel כך שכל אחד תוכל להשתמש במערכת ולהצליך.

 

 התממשקות עם +80 מערכות סליקה

מהיום אתם לא צרכים לחפש מפתח אם בא לכם לעבור חברת סליקה או להוסיף אפשרות סליקה נוסף, פשוט בוחרים מרשימה .

גם הוספנו חברות סליקה המובילות בישראל כך שתוחלו בקלות לבחור חברה זולה ביותר .

התממשקות לזאפ השוואת מחירים

השוואת מחירים זאפ עוזר משמעותית בקידום המכירות ומודול זה כבר קיים במערכת שימוש חופשי ללא עלות נוסף והינכם מעוניינים כי המוצרים שלכם יופיעו בזאפ השוואת מחירים יהיה עלכם רק לעפיל אותו מפאנל ניהול של החנות שלכם, תוסף זה המאפשר את החיבור של החנות שלכם אל האתר זאפ השוואת מחירים מודול התממשקות לאתר zap הינו פשוט ביותר לתפעול כל שנדרש זה לסמן V למוצרים או קטגוריות שהינכם מעוניינים שיופיעו ב zap בהגדרות של המודול ניתן להגדור עלות משלוח בניפרד

מערכת משלוחים E-Post

שילוח הוא חלק משמעותי מחווית רכישה בחנות המסחר שלך. השרות החדשני של E-post נועד להקל על קהל היעד בחנות האינטרנטית לקבל במהירות ובנוחות את המוצר שרכש. לצורך כך הקמנו רשת של 120 אתרי לוקרים דיגיטליים בפריסה ארצית – לחץ כאן להצגת מפת הלוקרים (קישור), השרות מאפשר ללקוחותיך לבחור, תוך כדי תהליך הרכישה, לקבל את המוצר שרכשו בלוקר דיגיטלי בזמן המתאים להם ללא תלות בדואר ומבלי לחכות לשליח בבית.

מערכת משלוחים Boxit

Boxit משנה את כללי המשחק בתחום הקניות באינטרנט ומזמינה את לקוחותיה לחוויית איסוף משלוח ברמה אחרת. עם למעלה מ-350 נקודות איסוף – לאסוף חבילה מעולם לא היה פשוט כל כך. Boxit מציעה לוקרים אלקטרונים הפתוחים 24/7 בפריסה רחבה לצד מאות חנויות הקרובות לביתך על מנת לספק לך את הבחירה המושלמת למאיפה ומתי לאסוף את החבילה. לא עוד עמידה בתורים, שעות פתיחה מצומצמות והמתנות לשליחים – אוספים את החבילה מהמקום ובזמן שנוח לכם, עם מאות נקודות איסוף ושירות לקוחות שעובדים מסביב לשעון.

מערכת משלוחים Tapuz

שירות משלוחים עד הבית יכול להשפיע על הלקוח שלכם. חווית משלוח חיובית, גורמת ללקוח לפתח נאמנות לחנות ממנה רכש אונליין. לקוחות ינטשו את סל הקניות אם שירות המשלוחים לא יענה על הצרכים שלהם. למעלה מ-70% מעדיפים שליח עד הבית. TAPUZ eCommerce Delivery - הינה חברת שילוח ולוגיסטיקה ארצית המתמחה במשלוחים עד הבית עבור חנויות אונליין. באמצעות כמה מרכזים לוגיסטיים הפרוסים בכל הארץ, אנו מגיעים לכל נקודה על המפה בישראל. השירות שלנו חוויתי, גמיש, ממוקד בלקוח ומבוסס על ״חכמת המונים״.

מבחר פונטים בעברית