מהיר כמו טיל באוויר

אנחנו מבינים שמהירות היא פונקציה חשובה ומהותית כשזה מגיע לחנות מקוונת. זו הסיבה שאנחנו משקיעים מאמץ רב בפיתוח מהירות CS-Cart, שנעשה מהיר יותר בכל גרסה חדשה שלו. כל זה נעשה על ידי טכנולוגיות מתקדמות, ולכן CS-Cart קיבל ציון 95 מתוך 100 בבדיקת גוגל על מהירות הדף. זהו הציון הגבוה ביותר הניתן לפלטפורמות מסחר אלקטרוני מובילות.

עם CS-Cart, לא תצטרכו לדאוג שהלקוחות שלכם יחכו לטעינת דף. CS-Cart נועד לספק ללקוחות שלכם חוויית קנייה רציפה ומהנה, וזאת על ידי טעינת דף מהירה במיוחד וגלישה ידידותית בחנות.

אופטימיזציה ללקוח

 טעינת תמונות לפי דרישה

טעינת תמונות לפי דרישה מאפשרת לתמונות בחנות שלך להיטען רק כאשר הלקוח גולל את הדף אליהן,
דבר שמסייע בהפחתת העומס על השרת ובזירוז טעינת דף האינטרנט.

 דחיית טעינת הקוד

קוד התוכנה הוא חלק מדף ה-HTML והוא אחראי על האנימציות המוצגות באתר ועל התוכן האינטראקטיבי, לקוחותיכם אינם יכולים לראות את הקוד באופן ויזואלי. לכן, חשוב שבתחילה יוצג התוכן הוויזואלי ורק אחר כך הקוד עצמו,
דבר שיסייע בטעינה חלקה של התוכן הוויזואלי והאינטראקטיבי בחנות שלכם.

Gzip עבור HTML, CSS, JS

כאשר הלקוח פותח את דף האינטרנט, השרת מתחיל בשליחת קובצי דף האינטרנט (HTML, CSS, JavaScript) לדפדפן של הלקוח.
Gzip מקטין את הגודל של הקבצים האלה. ככל שקובצי הדף קטנים יותר, כך הם מועברים מהר יותר לדפדפן של הלקוח.

CDN תמיכה מחוץ לקופסא

CS-Cart מגיע עם תמיכת CDN Amazon CloudFront שזמינה כברירת מחדל. כל היתרונות של Content-Delivery Network לשירותכם, במרחק קליקים ספורים בלבד.

CDN הוא אוסף של שרתים הפזורים ברחבי העולם שמאחסנים את הנתונים הסטטיים שלך (תמונות, CSS, JavaScript וקבצים). עבור הלקוח, דבר זה מאפשר תגובה מהירה יותר כשהוא נכנס לאתר שלך, מכיוון שכך הדרך לדפדפן שלו קצרה יותר.

אופטימיזציה לשרת

 זיכרון "מטמון" מובנה

מנוע המטמון המובנה שומר נתוני תבנית ונתוני MySQL לזיכרון. כאשר CS-Cart זקוק לנתונים אלו שוב, נתוני התבנית והתוצאות MySQL נטענים במהירות מהזיכרון.

 xCache, Redis, APCu 

CS-Cart תומך בטכנולוגיות מטמון XCache, Redis, וAPCu.
מאיצים אלה שומרים נתוני CS-Cart לזיכרון. קבלת נתונים מהזיכרון תמיד מהירה יותר מאשר יצירה שלהם מחדש.

 OpCache 

OpCache מאיץ סקריפטים PHP על ידי שמירת תסריט לזיכרון. כאשר CS-Cart קורא את אותו תסריט PHP, התסריט הבנוי מאוחזר מהזיכרון.
אחזור תסריט מהזיכרון מהיר יותר מיצירה מחדש של סקריפט PHP.

אופטימיזציה עם HHVM

טכנולוגיית HHVM) HipHop Virtual Machine) היא טכנולוגיה שפותחה על ידי פייסבוק כדי לספק אלטרנטיבה, דרך מהירה יותר לביצוע הסקריפטים PHP.

לעת עתה, HHVM נחשב למנוע המהיר ביותר לביצוע הסקריפטים PHP. כאשר תסריט PHP מבוצע במהירות, מערכת CS-Cart מהירה גם היא בהתאם.