אודותינו

מערכת CS-Cart הוקמה בספטמבר 2005 על ידי שלושה אנשי פיתוח תוכנה עם רצון לפתח מערכת רב עוצמה להקמת אתרי מסחר אלקטרוני בשנים הראשונות של הסטרטאפ, למתכנתים במקצוע, היה נראה, שמוצר איכותי זה די מספיק כדי להגיע להצלחה. כל הכוח שלהם הם השקיעו בבניית מערכת ידידותי ואינטואטיבי גם למשתמש וגם למנהל, עיצוב נקי ארכיטקטורת קוד מסודרת, הפונקציונליות המתקדמות ביותר. בגלל השקעה בחרית טכנולוגיה נכונה, לאחר כמה זמן סטרטפ שלהם הפך להיות לעשק מוצלך ולהיום זה מערכת בינלאומי עם יותר מ-48000 לקוחות עם חנויות מקוונות ויותר מ-1800 לקוחות עם חניות מרקטפלייסים סביב העולם

אבל לא הכל עבר ללא טעויות בתיכנון סטרטגי , כמו לרוב סטרטאפים, אחד מטועיות משמאותיות אי תסומת לב מספיקה על שיווק. חשבות שלמתחרים הקח כמה שנים טובות כדי להגיע לרמה שלהם ואולי רק בגלל זה מערכת CS-Cart לא כל כך מוכרת באישראל.

אבל עם רמת שויות רצון לקוחות 100% מוכיח שמערכת כמו תציד ...

עברו כבר יותר מ 8 שנים מאז שבחרנו ב CS-Cart כמערכת אסטרטגית. אנו עוד זוכרים מערכת בתיתולים גרסאת 1.9 ולדוגמה כבר אז במערכת היה אפשרות בעריכת שפות ואפשרות להתאים כיוון שפה ל RTL. זה בימים שלנו תכונות כמו כיוון שפה RTL או תמיכה בשפה עברית הן תכונות ברירת מחדל כמעט בכל מערכת לבניית חנויות מקוונות בימים רחוקים תכונות אלו היו כמו חיה אקזוטי. כבר אז מערכת CS-Cart היתה המתקדמת בין מתחרים!